Dom i wnętrze

Lustra

Kuźnia naklejek części do kuchenek kromet

Lustro jest remedium o dużej sile, zabezpiecza nas przed złym wpływem otoczenia, więc dobrze trzeba przemyśleć jego usytuowanie. Odwiedzający nas goście przynoszą ze sobą pewną energię, dlatego nie wieszamy lustra na wprost drzwi, bo tę energię odbije i wygoni z naszego domu. W przedpokoju może spełniać funkcję doświetlającą lub powiększającą zwłaszcza w małych mieszkaniach.

Oprócz tego, że jest elementem dekoracyjnym może jeszcze podwajać, nadawać głębię albo wprowadzać ruch. Jeśli w mieszkaniu brakuje fragmentu strefy, to ten deficyt możemy uzupełnić właśnie lustrem. Wiele możliwości wykorzystania luster nie zwalnia od tego, by zadbać o ich dobrą jakość.

W każdym miejscu powinno wisieć lustro całe, czyste, bez skazy, bez ostrych kątów. Pamiętać trzeba, żeby nie wieszać lustra w sypialni, a w łazience dać takie, żeby było widać naszą głowę i ramiona, nie używać do przeglądania się lustra – mozaiki, bo odbija świat rozbity na kawałki. Lustro wnosi do naszego domu energię wody i gromadzi i tu pozytywną energię Chi, którą można za pomocą dobrze ustawionych luster przenieść tam, gdzie jej nie ma.

Author

Marek