Home Moda Moda domowa
Moda

Moda domowa

www.bricks-bits.com.pl

Przed wyjściem z domu zazwyczaj długo zastanawiamy się, co na siebie włożyć. Często bezradnie przeglądamy kolejne ubrania w nadziei znalezienia tego odpowiedniego. Tymczasem w warunkach domowych zazwyczaj zakładamy znoszony dres czy poplamione ubranie. Najczęściej tłumaczymy się tym, że w domu nikt nas nie widzi. Ponadto zaplamienie bądź zniszczenie starych ubrań nie będzie napawać nas smutkiem.

Warto jednak pamiętać, że ubranie może mieć znaczący wpływ na nasz nastrój i samopoczucie. Podczas porządków domowych można założyć podniszczone ubranie, jednak nie należy stosować tą regułę w trakcie całego dnia. Zazwyczaj w naszej szafie znajduje się tak dużo ubrań, że nie mamy możliwości zakładania każdego z nich. Ponadto warto zwrócić uwagę na to, że nawet przebywając w domu możemy spodziewać się niespodziewanych odwiedzin. Będąc w starych, zniszczonych ubraniach będziemy czuć się niekomfortowo.

Zakładanie wieczorowych strojów nie jest obowiązkowe, jednak warto zadbać o to, żeby ubranie, które nosimy w domu było zadbane i komfortowe.

Author

Marek