izabelakopec Postep

Modne kolory na jesienny sezon

Przemysłowe maty antyzmęczeniowe domy z rynku pierwotnego Poznań Grunwald http://jandach.pl/pl/deweloper-poznan-grunwald Deweloper Poznań Grunwald - d

Jesienna garderoba powinna obfitować w charakterystyczne kolory. Możesz postawić na uniwersalną klasykę, czyli ubrania w kolorze czerni i bieli. Takie zestawy to sprawdzony sposób na stylowy wygląd. Możesz również zdecydować się na żywsze barwy. Jednym z modowych trendów tej jesieni jest „total look”, czyli stworzenie stylizacji, opierającej się na jednym kolorze. Możesz ubrać sukienkę w odcieniach szarości, szare rajstopy, a także płaszcz i komin w tym samych kolorach.

Do takiej kreacji najlepiej dobrać oryginalne dodatki i pobawić się fasonami, by nie wyglądać zbyt nudno. Jeśli wolisz żywsze kolory, wybierz ubrania w odcieniach bordo, niebieskiego, fioletu czy czerwieni. Modne są również takie kolory jak granat, grafit, brąz i szarości. Złota jesień to czas na musztardowe dodatki. Oprócz bogatej palety barw, ubrania będą charakteryzować się różnymi wzorami. Azteckie lub geometryczne printy to hit sezonu jesienno-zimowego, dlatego nie bój się wyróżnić z tłumu.

www.bezpospiechu.com.pl