Home Firma Oprah Winfrey – miliarderka z ubogiej rodziny
Firma

Oprah Winfrey – miliarderka z ubogiej rodziny

https://sare.pl/kampanie-sms/ Rury hdpe cena w atrakcyjnych cenach

Oprah Winfrey, która jest dziś słynną na całym świecie celebrytką nie od zawsze zarządzała tak ogromnym majątkiem. Miliarderka wychowała się w ubogiej rodzinie w Mississippi.

Jednak upór w dążeniu do celu i ciężka praca sprawiły, że dostała się na uniwersytet w Tennessee, gdzie dzięki uzyskanemu stypendium mogła kontynuować naukę. Na pierwszy sukces nie musiała czekać długo.

Już w wieku 19 lat została pierwszą ciemnoskórą korespondentką dla amerykańskiej telewizji. Jednakże jej los odmienił talk show znany na całym świecie jako „The Oprah Winfrey Show”, który pokochało miliony widzów i który uczynił z Oprah Wnfrey jedną z najpopularniejszych kobiet.

Potem jej kariera potoczyła się w błyskawicznym tempie i pozoliła zarobić Winfrey niebagatelną fortunę. Szacuje się, że celebrytka zarządza dzisiaj majątkiem w wysokości około 3 miliardów dolarów.

Jak widać, jej droga do sukcesu nie była łatwa i wymagała dużego wkładu pracy oraz poświęcenia. Jednak to pokazuje, że kariera od zera do milionera jest możliwa.

www.kompetencjedlazdrowia.pl

Author

Marek