izabelakopec Postep

Specjaliści konsultanci

http://kwarcowespieki.pl/nowe/blaty-kwarcowe-na-schody-wewnetrzne-jak-i-zewnetrzne/ http://www.dekostudio.pl/benjamin.php

Na ogół dość mało wiemy na temat feng shui, a bardzo chcemy zaznaczyć w swoim domu ślady kultury wschodniej. Będąc laikami możemy absolutnie zakłócić i pomieszać prawdziwe założenia sztuki feng shui. Możemy też ośmieszyć się w oczach gościa, który przypadkiem jest autorytetem w tej dziedzinie.

Żeby uniknąć takich żenujących sytuacji, powinniśmy dość skrupulatnie poszukać osoby, która w rzetelny sposób będzie mogła nam pomóc wprowadzić feng shui do naszego domu. Poszukajmy więc wiarygodnych fachowców, bo mimo, że ogłoszeń jest bardzo dużo, nie świadczy to o tym, że za każdym z nich kryje się fachowiec z prawdziwego zdarzenia. Nasz konsultant po zapoznaniu się z domem i wysłuchaniu naszych sugestii, nie od razu przystąpi do działania, bo może się okazać, że nasze oczekiwania w ogóle nie dotyczą feng shui.

Powinniśmy dostosować się do porad fachowca i zweryfikować swoje podejście do sprawy. Dobry fachowiec użyje dobrych narzędzi, a więc przede wszystkim siatki bagua. Za jej pomocą wyznaczy wszystkie ważne strefy w naszym domu i zacznie torować drogę dla przepływu chi.