Home Nieruchomości Większa rodzina – większe mieszkanie
Nieruchomości

Większa rodzina – większe mieszkanie

Żuraw ciesielski Skórzewo http://www.dekarbud.pl/PL-H83/wynajem-malego-dzwigu-w-skorzewie.html http://www.dachypoznan.pl/

Zależność między wielkością mieszkania a wielkością rodziny jest najczęściej wprost proporcjonalna. Oczywiście powyższe stwierdzenie jest bardzo ogólne, jednakże im więcej miejsca posiadamy w naszym domu tym wygodniej żyjemy, i to na pewno nie podlega dyskusji. Typowa, do niedawna jeszcze rodzina, stanowiąca model 2 2, czyli dwoje rodziców i dwoje dzieci, to główny człon naszego społeczeństwa. Oczywiście czasy się zmieniają, model ten nie jest może już tak bardzo popularny jak w poprzednim stuleciu, jednakże nadal uważany jest za podstawowy. Czteroosobowa rodzina to jednakże jednostka społeczna pragnąca mieszkać w lokalu dającym możliwość nie tylko wspólnego spędzania czasu, ale także i zachowania na jego terenie odrobiny prywatności.

Dlatego też tak ważne jest posiadanie stosownego wielkościowo mieszkania. Gdy młodzi ludzie rozpoczynając nowe, wspólne życie podejmują decyzję o wspólnym zamieszkaniu najczęściej zaczynają od zakupu mieszkań mniejszych, a co za tym idzie tańszych. Jednak w przypadku powiększania się liczy członków rodziny potrzeby w tym względzie się zmieniają. Dlatego też, gdy tylko stać domowników na zmianę swojego mieszkania, czynią to dążąc tym samym do realizacji własnych potrzeb w tym względzie. 4.

Author

Marek