Home Dom i wnętrze Dom jest dla nas, a nie odwrotnie
Dom i wnętrze

Dom jest dla nas, a nie odwrotnie

fornir kamienny Firma sprzątająca Blitz Cleaning sprzątanie biur Gliwice, mamy siedzibę na ulicy Niepaszyckiej 2 w Gliwicach

Człowiek ma tę szczególną umiejętność zmiany otoczenia w sposób inteligentny i przemyślany. Żaden inny gatunek nie opanował tej sztuki do tego stopnia, choć także zwierzęta kierowane wrodzonym instynktem budują funkcjonalne gniazda i robią to w taki sposób, by móc z nich korzystać w optymalnym zakresie.

Jako właściciele swojego lokum musimy czynić podobnie i pamiętać, że dom jest naszą przestrzenią i twierdzą. Jeśli coś nam się w nim nie podoba, mamy pełne prawo zadziałać i wprowadzić zmiany.

Czemu mają one służyć? Przede wszystkim naszemu dobremu samopoczuciu, ale także rozwijaniu poczucia własności. Im więcej pracy włożymy w dostosowanie mieszkania do swoich potrzeb, tym bardziej będzie ono „nasze” także w wymiarze emocjonalnym.

Bycie formalnym właścicielem to jedno, ale czuć się nim naprawdę będziemy dopiero wówczas, gdy przeżyjemy w domu wspaniałe chwile i zainwestujemy w niego. Nie tylko pieniądze, ale w pierwszej kolejności uczucia.

Także przebywanie z bliskimi osobami, a więc rodziną i przyjaciółmi, buduje tę specyficzną więź.

www.kaunana.com

Author

Marek