izabelakopec Postep

Pozwól na odrobinę prywatności

hob manufacturers elewacje, elewacja płyty elewacyjne płyty na elewacje

Wszystkie dziedziny życia ulegają swojego rodzaju modom, również architektura wnętrz. Do niedawna dosyć powszechnie montowano szyby w drzwiach. Dziś jest to rozwiązanie stosowane coraz rzadziej, jednak wciąż ma swoich zwolenników, bo w swoisty sposób rozjaśnia małe wnętrza. Czy sprawdzi się również w pokoju nastolatka? Z pewnością jest to dosyć kusząca propozycja.

Twoja pociecha dorasta, buntuje się, coraz częściej ma swoje tajemnice i na długie godziny zamyka się w pokoju. Chciałbyś wiedzieć, co dzieje się w jej życiu, ale ona sama nie bardzo chce o tym opowiadać. Pamiętaj jednak, że twoja latorośl bardzo ceni sobie również swoją prywatność. Zamontowanie szyby w drzwiach może potraktować jako atak na nią, a co za tym idzie jeszcze bardziej zamknąć się w sobie.

Bądź również gotowy na to, że niechciana szyba prawdopodobnie i tak szybko przestanie spełniać swoją funkcję, gdy nastolatek zaklei ją plakatami. Rodzice często wahają się również, czy dziecko powinno mieć możliwość zamykania się w swoim pokoju na klucz. Pozwól na to, dowodząc tym samym swojego zaufania. Możesz jednak ustalić własne zasady, np.

drzwi mogą zostać zakluczone tylko wtedy, gdy nastolatek jest w pokoju sam. Nieprzestrzeganie zasad powinno skutkować odebraniem klucza.

ręczniki papierowe Jumbo